logo1111.bmp


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kruszu  


Krusze 34

05-240 Tłuszcz

woj. mazowieckie

Nasz szkoła realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
„Szkoła równych szans – VI edycja”
Celem projektu jest zwiększenie kompetencji kluczowych uczniów
i kompetencji zawodowych nauczycieli w 43 szkołach woj. mazowieckiego
XVI PIELGRZYMKA RODZINY SZKÓŁ JANA PAWŁA II
lightbox

 

 

Zawsze w październiku bierzemy udział w pielgrzymce do Częstochowy w celu spotkania się z przedstawicielami szkół z całej Polski, noszących imię Jana Pawła II.

Była to już XVI pielgrzymka organizowana na Jasnej Górze.

 

 więcej<

DZIEŃ W KAPCIACH DOMOWYCH

     Poniedziałek 3.10.2016 r. ustaliliśmy Dniem w kapciach domowych pod hasłem : „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Celem naszego działania była integracja międzyklasowa, równość, zrozumienie, odpowiedzialność i jedność. Zaobserwowaliśmy różne rodzaje kapci, papci, klapek japonek i świnek. Dały one nam powody do rozmów, śmiechu i dyskusji. Podpatrzyliśmy również naszych nauczycieli w kapciach – papciach, no i Panie woźne, które zawsze dają przykład integracji szkolnej i chodzą w laczkach. Ach rożne te nazwy, kolory i rodzaje, aż w głowie się roiło. Cały poniedziałek towarzyszyła nam dobra zabawa i mnóstwo śmiechu. Mamy jeszcze wiele pomysłów na takie dni i będziemy ciągle zaskakiwać.

Samorząd Uczniowski

 

SPRZĄTANIE ŚWIATA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRUSZU
lightbox
 

Jak co roku braliśmy udział w Sprzątaniu Świata, a przebiegało ono pod hasłem: „Drugie życie surowców wtórnych”. Dzień wcześniej, czyli 15.09.2016 r. intensywnie się przygotowywaliśmy do zbierania śmieci. Tuz po lekcjach o godz. 15.30 wszyscy chętni uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się przed budynkiem szkoły. Zostaliśmy podzieleni na grupy  i ruszyliśmy do zabawy w podchody. Po intensywnych, dwugodzinnych zmaganiach z zadaniami na łąkach i w lesie wróciliśmy na plac szkolny, na którym czekały na nas kiełbaski z ogniska przyrządzone przez rodziców. Żeby tradycji stało się zadość, czekała na nas również praca. Z plastikowych butelek wykonaliśmy różne zabawki, np. żółwie i wazony na kwiaty, a ze starych gazet papierową wiklinę.

Następnego dnia tj. 16.09.2016 r. zabraliśmy się, pełni wielkich chęci, do sprzątania. Zebraliśmy „tony” śmieci, porządkując wszystkie brudne miejsca.

Te dwa dni intensywnej pracy na cały rok pozostaną nam w pamięci, a  w  następnym roku - Ostrzegamy! Będzie więcej atrakcji i wesołego sprzątania.

Dziękujemy bardzo serdecznie za pomoc dyrekcji szkoły, nauczycielom i rodzicom.

 Samorząd Uczniowski

 

foto>>>

Zaloguj się do e-dziennika

VI edycja 2016/20117

Ułóż puzzle

Nasz Patron

 Nasz Patron_1

Kalendarz

Szkoła Współpracy

więcej>

Matematyka

wejście >>>

Nasza szkoła uzyskła Certyfikat LACE - Lokalne Centrum Aktywności Ekoloicznej

Program Kapitał Ludzki

11

Warto zajrzeć

 santo_subito

 

 logo1111

 

bar_tlo

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )