logo1111.bmp


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kruszu  


Krusze 34

05-240 Tłuszcz

woj. mazowieckie

Nasz szkoła realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
„Szkoła równych szans – VI edycja”
Celem projektu jest zwiększenie kompetencji kluczowych uczniów
i kompetencji zawodowych nauczycieli w 43 szkołach woj. mazowieckiego
Wigilia szkolna 2016

 

  "Niech Boży Pokój napełni nasze serca". Te słowa były motywem przewodnim tegorocznych jasełek szkolnych, przygotowanych przez uczniów klas IV-VI. Na nasze świąteczne spotkanie przybyli zaproszeni goście w osobach: księży proboszczów z Klembowa i Woli Rasztowskiej, przedstawicieli Koła Łowieckiego Przepiórka z Radzymina, emerytowanej dyrektor szkoły w Kruszu, kierownik GOPS w Klembowie, radnego wsi Krusze i sołtys wsi Krusze. Po zakończonych jasełkach, zuchy przekazały światło betlejemskie, a  goście, rodzice, nauczyciele i dzieci podzielili się świątecznym opłatkiem. Na zakończenie wszyscy zasiedli do tradycyjnego stołu wigilijnego.

 

Marcin Szczapa   

Zobacz więcej ...

Wycieczka do TVP
 

NASZA WIEDZA DOCENIONA W TVP !!!

    Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zawitaliśmy do Telewizji Polskiej. Mieliśmy zaszczyt wziąć udział w programie telewizyjnym pt.: „Test o żywności” i  to „na żywo”.

 

TVP >>>

Z wizytą w Starostwie Powiatowym w Wołominie

 

W dniu 15 grudnia 2016 r. uczniowie uczęszczający na zajęcia Edukacji Obywatelskiej w ramach projektu Szkoła Równych szans VI edycja odwiedzili Starostwo Powiatowe w Wołominie. W Urzędzie przyjęła nas Pani Sekretarz Aneta Piotrowska. W sali konferencyjnej przedstawiła prezentację o Powiecie Wołomińskim, odpowiedziała na pytania uczniów i nauczycieli, następnie oprowadziła po referatach Starostwa. Uczniowie spotkali się również z Panem Wicestarostą Adamem Łossanem, który pokazał pokój Starosty, odpowiedział na pytania uczniów i wręczył wszystkim upominki z materiałami i gadżetami związanymi z naszym powiatem. Każdy uczeń mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie w fotelu starosty.

Za wizytę i serdeczne przyjęcie bardzo dziękujemy.

 

Marcin Szczapa

Zobacz więcej... 

Z wizytą w Urzędzie Gminy w Klembowie

 

 W dniu 14 grudnia 2016 r. uczniowie uczęszczający na zajęcia Edukacji Obywatelskiej w ramach projektu Szkoła Równych szans VI edycja odwiedzili Urząd Gminy w Klembowie. W sali konferencyjnej przyjął nas osobiście Pan Wójt Rafał Mathiak. Przedstawił główne zadania Urzędu, odpowiedział na liczne pytania uczniów. Wręczył pamiątki związane z Gminą Klembów. Oprowadził nas po Urzędzie, przedstawiając pracowników i ich zadania. Uczniów szczególnie zainteresował Urząd Stanu Cywilnego, gdzie gromadzi się wszystkie dane osobowe mieszkańców naszej gminy. Jedna z uczennic podjęła udaną próbę umówienia się na spotkanie z Panem Wójtem za pośrednictwem sekretariatu. Spotkanie było bardzo miłym, pouczającym akcentem w naszym przedświątecznym kalendarzu.

Dziękujemy Panu Wójtowi Rafałowi Mathiakowi za miłe spotkanie i poświęcony czas, Pani Agnieszce Adamczyk za zorganizowanie spotkania.

 Marcin Szczapa

 

Zobacz więcej: 

Zaloguj się do e-dziennika

VI edycja 2016/20117

Ułóż puzzle

Nasz Patron

 Nasz Patron_1

Kalendarz

Szkoła Współpracy

więcej>

Matematyka

wejście >>>

Nasza szkoła uzyskła Certyfikat LACE - Lokalne Centrum Aktywności Ekoloicznej

Program Kapitał Ludzki

11

Warto zajrzeć

 santo_subito

 

 logo1111

 

bar_tlo

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )