logo1111.bmp


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kruszu  


Krusze 34

05-240 Tłuszcz

woj. mazowieckie

Nasz szkoła realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
„Szkoła równych szans – VI edycja”
Celem projektu jest zwiększenie kompetencji kluczowych uczniów
i kompetencji zawodowych nauczycieli w 43 szkołach woj. mazowieckiego

Grand Prix Tenisa Stołowego w Tłuszczu
lightbox
 
lightbox
 
lightbox
 

Serdecznie gratulujemy trójce naszych uczniów, którzy zdominowali tegoroczne rozgrywki Grand Prix w tenisie stołowym w gminie Tłuszcz, wygrywając swoje kategorie wiekowe. Cykl grand prix składał się z 7 turniejów, rozgrywanych raz w miesiącu.

W kategorii chłopców klas IV-VI pierwsze miejsce zajął Przemysław Jachacy,  drugie Bartłomiej Jachacy, a trzecie Filip ZbrzeźniakW kategorii dziewcząt klas IV-VI pierwsze miejsce zdobyła Maria Szczapa.

W zmaganiach wzięli udział inni nasi uczniowie: Aleksandra Gryczka, Aleksandra Szczapa i Aleksandra Jachacy. Uroczysta gala i zakończenie cyklu odbędzie się 9 czerwca. GRATULACJE !!!   

 

Zobacz więcej...

 

 

Powiatowy Konkurs Papieski


 

Kultywowanie pamięci o św. Janie Pawle II jest misją naszej szkoły. Jedną z form pielęgnowania wspomnień i nauczania Patrona szkoły jest udział naszych uczniów w konkursach papieskich.
30.03. w SP im. Jana Pawła II w Tłuszczu odbył się II etap powiatowego konkursu wiedzy pt. „Jan Paweł II – papież miłosierdzia”, w którym brało udział dwoje naszych uczniów, wybranych na podstawie eliminacji szkolnych. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Jusiński (kl.IV) i Maria Szczapa (kl.VI).
Test wymagał szerokiej wiedzy, wnioskowania i logicznego myślenia. Serdecznie gratulujemy Marysi Szczapa, która zajęła II miejsce.
Wszyscy dostali nagrody pocieszenia, natomiast dodatkowe nagrody za pierwsze trzy miejsca zostaną rozdane na wieczernicy zorganizowanej 26.05. w SP im. Jana Pawła II w Tłuszczu.

Foto relacja...

Elżbieta Sulewska 
Konkurs You Can Sing 2017

lightbox
 

W dniu 5 kwietnia 2017 r. miała miejsce trzecia edycja konkursu You can sing. To wydarzenie artystyczne jest wspólnym projektem SP im. Jana Pawła II w Kruszu i GOK w Klembowie. W tym roku swoje talenty zaprezentowało 23 uczniów z czterech szkół z terenu gminy Klembów. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Olga Szewczyk, Julia Zbrzeźniak, Maria Szczapa, Bartłomiej Jachacy. Wszystkie występy zostały wysoko ocenione przez jury. Uczennica klasy VI - Maria Szczapa zajęła II miejsce w kategorii soliści klas IV-VI. Wręczaniu nagród przewodniczyła Pani Dyrektor Szkoły im. Jana Pawła II w Kruszu - Elżbieta Sadowska. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

Foto relacja:

Marcin Szczapa

Wycieczka do Kina Praha 2017
 lightbox

     W dniu 16 marca uczniowie klas 0 – III byli na musicalu pt „Powrót do Akademii Pana Kleksa” w warszawskim kinie Praha. Ten  rozśpiewany i roztańczony spektakl estradowy oparty był na wierszach i prozie Jana Brzechwy.  Czwórka dorosłych już wychowanków Akademii Profesora Kleksa wraca do swoich ulubionych bajek i marzeń z lat dziecięcych. W tą szaloną podróż  zostały zabrane wszystkie dzieci, gdyż mogły aktywnie uczestniczyć w tym spektaklu za sprawą licznych piosenek. Na scenie dzieci mogły podziwiać aktorów scen warszawskich, znanych z filmu i TV.

    Dynamiczna akcja, pełna humoru, przeplatana pięknymi piosenkami, nadała spektaklowi wyjątkową atmosferę i zachęciła wszystkich do kolejnych wizyt w teatrze lub kinie.

 

Foto relacja:

Danuta Rakowska

VII Bieg Cichociemnych

Zaloguj się do e-dziennika

VI edycja 2016/20117

Ułóż puzzle

Nasz Patron

 Nasz Patron_1

Kalendarz

Szkoła Współpracy

więcej>

Matematyka

wejście >>>

Nasza szkoła uzyskła Certyfikat LACE - Lokalne Centrum Aktywności Ekoloicznej

Program Kapitał Ludzki

11

Warto zajrzeć

 santo_subito

 

 logo1111

 

bar_tlo

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )